Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/DragonFire1024/pl

User:DragonFire1024Edit

Użytkownik DragonFire1024
Imię i nazwisko Jason Safoutin
 
Po obcięciu włosów 20 czerwca 2007.
Lokalizacja Buffalo, New York, Stany Zjednoczone
Wiek 26
Strony angielskie Wikinews, angielska Wikipedia, Commons.
Udział w projektach Wikimedia od Wikinews: 9 stycznia 2006; Wikipedia: 21 stycznia 2006; Commons: 14 stycznia 2006
Projekty w których biorę udział Wikinews, Wikipedia, Commons.
Języki projektów w których biorę udział angielski
Linki do stron z edycjami wikinews:en:special:contributions/DragonFire1024, w:en:special:contributions/DragonFire1024, commons:special:contributions/DragonFire1024.
Prezentacja Bardzo silnie związany jestem z angielskimi Wikinews, gdzie jestem również administratorem. Opublikowałem prawie 450 artykułów od momentu dołączenia do projektu w styczniu 2006. Przygotowałem również kilka wywiadów udzielonych wyłącznie dla Wikinews, byłem jednym z deweloperów Wikinews Video 2.0 oraz Wikinews Weather (BETA). Stworzyłem dwa promocyjne klipy wideo Wikinews, byłem jedną z osób, które zorganizowały i uruchomiły serwis pogodowy Wikinews Weather (po dwóch i pół roku nieobecności), uaktualniany i utrzymywany przeze mnie przy pomocy jednego z użytkowników serwisu. Dążę do tego, by stale zwiększała się liczba użytkowników rozmaitych serwisów wiki zaangażowanych w nagrywani i rozpowszechnianie materiałów Wikinews Video oraz Wikinews Weather.

Moim największym celem w kategorii ogólnej wizji Wiki jest próba sprawienia, by użytkownicy różnych projektów mogli w pewnych kwestiach współpracować ze sobą oraz pomoc w opracowaniu nowych sposobów pozyskiwania informacji, jak też efektywniejszych sposobów ich rozpowszechniania na skalę światową.

Wierzę, że wszystkie projekty Wikimedia powinny być traktowane na równi podczas podejmowania decyzji polityki, finansów, itd. oraz że podejmowane decyzje tego typu powinny w miarę możliwości być zgodne z potrzebami i celami wszystkich projektów. Uważam też, że społeczność każdego projektu powinna byc w większym stopniu zaangażowana w te podejmowane przez Radę decyzje, które mogłyby znacząco wpłynąć na działalność danego projektu.

Pytania proszę umieszczać na stronie Board elections/2007/Candidates/DragonFire1024/questions