Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/DragonFire1024/cs

User:DragonFire1024 edit

Uživatel DragonFire1024
Skutečné jméno Jason Safoutin
 
Já s novým účesem 20. června 2007.
Bydliště Buffalo, New York, Spojené státy
Věk 26
Uživatelská stránka (stránky) anglické Wikinews, anglická Wikipedia, anglické Commons.
Účastník projektů Wikimedia od Wikinews: 9. ledna 2006; Wikipedia: 21: ledna 2006; Commons: 14. ledna 2006
Projekty, kterých se účastním Wikinews, Wikipedia, Commons.
Jazyky, ve kterých přispívám anglicky
Odkaz(y) na seznam příspěvků wikinews:en:special:contributions/DragonFire1024, w:en:special:contributions/DragonFire1024, commons:special:contributions/DragonFire1024.
Prohlášení Jsem silně zabrán do en.Wikinews a také správce. Publikoval jsem skoro 450 článků na en.Wikinews od té doby, kdy jsem se tam zapojil v lednu 2006. Také jsem napsal několik rozhovorů exkluzivně pro Wikinews a byl jsem i jedním z vývojářů Wikinews Videa 2.0 a Wikinews Weather (BETA). Vytvořil jsem dvě propagační videa pro wikinews a jako první jsem organizoval a spustil Wikinews Weather (znovu po více než 2,5 letech), které je aktualizované a udržované mnou a dalším jedním uživatelem. Doufám, že nahrávání a vysílání Wikinews Vide a Wikinews Weather přitáhne na různé Wiki mnoho uživatelů.

Mým největším cílem pro všechny Wiki je pokusit se, aby uživatelé na nejrůznějších projektech pracovali na určitých problémech a myšlenkách společně a pomoci vyvinout nové cesty ke sběru informací a efektivnější cesty dodávky těchto informací světu.

Věřím, že všechny projekty Wikimedie by měly dostávat stejnou pozornost, pokud jde o pravidla, finance apod. a tato pravidla by měla odpovídat potřebám a cílům všech projektů kdekoli je to možné. Také se domnívám, že komunita každého projektu by měla být více zapojena do rozhodnutí Rady, které by drasticky změnily fungování projektu.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/DragonFire1024/questions