Амікал Вікімедіа/Стратегічний план на 2014—2018 роки

This page is a translated version of the page Amical Wikimedia/Strategic Plan 2014-2018 and the translation is 100% complete.

Стратегічний план Амікал Вікімедіа на 2014—2018 роки спрямований на здійснення п'яти пріоритетних завдань, що посприяють (1) реалізації діяльності, (2) покращенню внутрішньої організації, і (3) поліпшенню взаємовідносин між Амікал Вікімедіа і користувачами й іншими спільнотами.

5 пріоритетів

Ці п'ять пріоритетів є такими:

 1. Згуртованість. Хороша внутрішня атмосфера в Амікал, а також міцні зв'язки з редакторами проектів, повинні підтримуватися для того, щоб розвиток Амікал не справляв негативного впливу на рівень особистої відданості роботі волонтерів та на спільні цінності.
 2. Обґрунтування. Нашою метою є поширення способу дій, який використовується Амікал, шляхом демонстрації нашої поведінки, яка допомагає нам розвивати і виправдовувати те, що ми робимо, і разом з тим, сприяти поширенню відчуття, що кожен, хто працює над проектами, працює також над розвитком Амікал Вікімедіа.
 3. Контент. Основною ціллю будь-якої діяльності Амікал є покращення доступу до знань і просування вільного їх використання кожною людиною, і досягається це шляхом розвитку і вдосконалення контенту каталонської Вікіпедії та її сестринських проектів. Іншою ціллю є поширення каталонської культури іншими мовами.
 4. Територія. Амікал Вікімедіа збирає членів з різних регіонів, де розмовляють каталонською мовою, а також членів з інших місць у світі, які люблять цю мову і культуру. Нашою метою є бути присутніми в усіх цих місцях з метою підвищити нашу територіальну рівновагу.
 5. Читачі. Нашою кінцевою ціллю є підвищення кількості читачів у проектах Вікімедіа каталонською мовою; оскільки більшість каталонськомовних людей здатні читати більш як однією мовою, вони можуть перемкнутися на інші мовні версії, або можуть навіть не знати про каталонські версії таких ініціатив.

Цільові показники

Відповідно до прозорого звітування щодо наших дій, ми встановили деякі цільові показники з моніторингу, або «ключові показники продуктивності», що мають допомогти нам оцінити досягнення бажаних цілей, пов'язаних із пріоритетними напрямками роботи; якщо ж результати роботи не відповідатимуть цільовим показникам, ці показники допоможуть нам визначити, як далеко ми дісталися, і що ми можемо зробити, щоб досягти своєї мети. Успішними цільовими показниками (на 2018 рік) є такі:

 1. Залучення 50% членів Амікал до участі щонайменше в одному заході кожного року.
 2. Утримування або підвищення відсоткового показника (понад 40%) високоактивних користувачів каталонської Вікіпедії, які є членами Амікал, з метою збереження міцного зв'язку між асоціацією і спільнотою редакторів.
 3. Щорічна публікація 10 концептуальних документів про цінності та проекти Амікал.
 4. Досягнення кількості в 700 редакторів, що здійснюють понад 5 редагувань у каталонській Вікіпедії щомісяця.
 5. Досягнення кількості в 750 000 статей у каталонській Вікіпедії, а також 2 000 вибраних статей.
 6. Проведення щонайменше одного фізичного заходу в кожній зоні каталонськомовних територій щороку.
 7. Збільшення кількості переглядів сторінок до 60 мільйонів на місяць.