Admin activity review/2013/Notice to inactive right holders/et

Sinu staatus administraatorinaEdit

Tere. Olen stjuuard. Kogukond võttis hiljuti konsensusliku otsusena vastu uued reeglid, mis puudutavad "kõrgemate õiguste" (administraator, bürokraat) eemaldamist. Nende reeglite järgi hindavad stjuuardid administraatorite aktiivsust vikides, kus puuduvad reeglid mitteaktiivsuse kohta.

Sa vastad mitteaktiivse kasutaja kriteeriumile (mitte ühtegi muudatust ega logitoimingut kahe aasta jooksul) projektis xxviki, kus oled (administraator / bürokraat / bürokraat ja administraator). Kuna selles vikis puudub administraatorite õiguste ülevaatamise protseduur, siis kehtib globaalne versioon.

Kui soovid oma õigusi säilitada, siis teavita kogukonda sellest stjuuardite kirjast sinu mitteaktiivsuse kohta. Kui kogukond on asja arutanud ja soovib, et säilitaksid oma õigused, siis palun võta stjuuarditega ühendust stjuuardite teadetetahvlil ja viita seejuures ka kohaliku kogukonna arutelule, kus väljendatakse soovi, et sinu õigused säiliks ja näidatakse, et vastad endiselt vajalikele tingimustele nende õiguste hoidmiseks.

Meie, stjuuardid, hindame vastuseid. Kui mingit vastust ei järgne umbes ühe kuu jooksul, siis me eemaldame sinu administraatori õigused. Kahtluse korral me hindame vastuseid ning anname otsuse edasi kohalikule kogukonnale hindamiseks ja kommenteerimiseks. Kui sul on mingeid küsimusi, siis palun võta ühendust stjuuardite teadetetahvlil.

Parimate soovidega
(allkiri)