Image filter referendum/Vote interface/uk

Референдум закінчився 30 серпня 2011 року. Голоси більше не приймаються.
Результати будуть анонсовані 1 вересня 2011 року.

Референдум про фільтр зображень

Організація

Це текст інтерфейсу голосування для цього референдуму. Просимо перекласти усе окрім заголовків (== ==).

Title edit

Референдум Вікімедіа 2011

Jump text edit

Це голосування буде проводитися на серверах, керованих SPI. Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти на сервер голосування.

Ballot questions edit

Нижче наводиться текст, запропонований до голосування на референдумі:

Преамбула

Рада повірених дала розпорядження Фонду Вікімедіа розробити і впровадити механізм персонального приховування зображень.

Його мета - дозволити читачам легко приховувати зображення на проектах Вікімедіа, які вони не хочуть бачити, приховання відбувається після першого перегляду або заздалегідь, в залежності від індивідуальних налаштувань. Механізм покликаний запропонувати читачеві більшу свободу вибору, а його інтерфейс виглядатиме максимально дружнім і простим. Ми також намагатимемося зробити його максимально простим для підтримки редакторами.

Механізм приховування буде розроблений і впроваджений в усі проекти Вікімедіа. Він буде максимально нейтральним і всеосяжним. Він не передбачає видалення зображень, він дозволить лише приховувати їх на вимогу користувача.

Ми сформулювали ряд основних принципів при його розробці, хоча певний пошук компромісів лишаються неминучими. Щоб допомогти розробникам у пошуку оптимальних рішень, ми просимо Вас взяти участь у референдумі.

Питання

За шкалою від 0 до 10, де 0 - це категорично проти, 5 - нейтрально і 10 - якнайбільша підтримка, висловіть своє ставлення до таких тверджень:

  • Важливо надати читачам можливість приховувати зображення.
  • Важливо, щоб ця можливість була надана як зареєстрованим, так і не зареєстрованим читачам.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість змінювати свій вибір за бажанням.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість повідомляти про те, що зображення є небажаним, якщо воно не було зараховано до відповідної категорії.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість легко і швидко обирати, які саме типи зображень є для них небажаними (напр., 5-10 категорій), наприклад читачі могли би приховувати сексуальні зображення, але не приховувати сцени насилля, або навпаки.
  • Важливо, щоб механізм залишався нейтральним з точки зору різних культур: він повинен відображати глобальні чи мультикультурні погляди на те, які саме зображення слід вважати потенційно небажаними.

Ви можете обрати також "?" якщо вагаєтеся з відповіддю.

Зворотній зв'язок

Якщо Ви захочете залишити коментар, ви можете написати до 250 слів у полі нижче. Ви можете писати будь-якою мовою, але будемо вдячні за переклад англійською у полі нижче. Якщо Ви не можете перекласти англійською самостійно - ми зможемо це зробити самі і все одно прочитаємо. Всі коментарі будуть уважно вивчені і передані за призначенням.